زهره نبی زاده

معجزه ی نوشتن

نوشتن

امروز ۲۵ بهمن ماه ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۱۱ است

یک روز فهمیده و باهوش است.

نوشتن یادداشت روزانه را آغاز می کنم. نوشتن حین نوشتن اتفاق می افتد. و من هیجان دارم که چه خواهم نوشت و چه چیزی بر قلمم روی کاغذ روان می شود.  هر روز که یادداشت روزانه می نویسم غافلگیر می شوم. این معجزه ی نوشتن است.

یک روز عادی مثل بقیه ی روزها بود اما نه عطر دیگری داشت من کارهای تکراری کردم. کدنویسی و طراحی قالب انجام دادم. دوست دارم یک قالب خوب و عالی برای سایتم طراحی کنم. یک سال است دارم یادمی گیرم.

می دانید چرا؟ چون می خواهم پشت این سایت را مدیریت کنم می خواهم بفهمم چه چیزی رهبر است. من از دانستن لذت می برم. و وقتی کدی را امتحان می کنم و میبینم درست کار می کند کلی کیف می کنم و به خودم افتخار می کنم. به این کار علاقمند شدم. 

خلاقیت در این کار موج می زند

یعنی حرف اول را می زند. خیلی چیزها یاد گرفتم. و می توانم آن چیزی که دوست دارم روی این سایت داشته باشم را درک کنم و کدهایش را بنویسم. 

این به من آزادی می دهد می توانم به زودی آن چیزی که لازم است و از سایتم انتظار دارم روی آن  پیاده کنم. و خوشحالم که دارم می فهمم دارم از هوشم استفاده می کنم. دارم به خودم ایمان پیدا می کنم. که می توانم. هیچ مرزی برای هیچ چیزی در هیچ سنی نیست فقط باید به سمت رویاهایمان حرکت کنیم. 

من دوست دارم سایتم یک باغ زیبا و گلستان پر گل شود. و خلاقیت در آن موج بزند و عشق در آن دیده شود. جملاتم دوست، دوستانم باشند.  به کلمات و واژه ها معنای خاص ببخشم. 

یک ساعت پیاده روی و فکر کردن در خیابان و کوچه ها ذهن من را بیدار کرد. نتیجه، خودشناسی و درک وجودم بود. همه چیز در جهت رشد و پیشرفت ماست. خدایا شکرت بابت معجزه ی نوشتن و تفکر بیشتر.

به اشتراک بگذارید
پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *