زهره نبی زاده

یادداشت روزانه

یادداشت

یادداشت روز

امروز 6/6/1402یک روز رویایی پر از اتفاقات خوب و دستان خداوند، هزاران بار شکرت.

به خودم قول دادم هر کجا که احساس کردم هدایتی شده ام وحی و الهامی را دریافت کردم آن را حتمن بصورت یادداشت روزانه بنویسم. و به این موضوع اهمیت بدهم.  این طوری قوه ی درک و ارتباطم با خداوند را بهتر و بیشتر درک کنم خدایا هزاران بار سپاسگزارم.

موضوع مربوط به دیروز است که مقاله شهود و نوشتن 4 را می نوشتم و بازنویسی می کردم. جایی از مقاله دنبال آیه ای از قران بودم که خداوند می گوید شیطان به مومنین تسلطی ندارد.

نرم افزارهای قرانی

می خواستم آیه را پیدا کنم برای همین سراغ قران رفتم. من چند تا نرم افزار قرانی با ترجمهای مختلف دارم یکی جامع التفاسیر نور که روی سیستم است. نرم افزاری جامع و کامل از هر نظر. و برای جستجوی ریشه کلمات و آیات عالی کار می کند.

 نرم افزار قران حکیم روی گوشیم نصب است خیلی عالیه و دوستش دارم. و یک سایت هم به اسم تفسیر که آیه و معنی را زیر هم دارد و برای برداشتن آیات کارم راحت است. البته معانی را بیشتر با خود آیات بررسی میکنم و درستی آن را درک می کنم و از ترجمه هایی که به درکم نزدیک است داخل نوشته هایم  استفاده می کنم.

 

 

از گوشیم استفاده کردم. نرم افزار را باز کردم این نرم افزار قابلیتی بنام انتخاب سوره و آیه کلیدی دارد. بعضی اوقات از این قابلیت استفاده می کنم روی دکمه کلیک کردم. با کمال شگفتی آیه 99سوره ی نحل آمد آیه ای بود  که می خواستم.  یعنی بین 6000آیه درست آیه ای که بدنبالش بود آمد حیرت کردم از این هدایت دقیق خداوند و ایمانم قوی تر شد برای شنوا بودن خداوند و هدایت های که براحتی برایمان انجام می دهد الله اکبر از این دقت خداوند و جهان و این درست و بجا بودن همه چیز.

 از این اجابت کننده بودن خداوند

  خدایا تو شنواترین و نزدیکی و ما هر چه اراده کنیم در اختیارمان قرار می دهی.

من این موضوعات را برای خودم آگاهانه بزرگ می کنم تا از جنس این اتفاقات را بیشتر و بیشتر درک کنم.

می خواهم فکر خداوند را بخوانم.  

به اشتراک بگذارید
پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *