زهره نبی زاده

یادداشت روزانه در مورد شهود

یادداشت

یادداشت روزانه در مورد شهودم

امروز 28 مردادماه 1402

امروز یک روز استثنایی بود. من از روزی که روی خودشناسی خودم کار می کنم هر روز یک روز با برکت و مفید بوده است.

 من می خواهم در مورد شهود و نشانه های بدیهی که امروز دیدم و هدایتهایی که دریافت کردم حرف بزنم.

 مقالاتی شخصی در مورد شهود می نویسم و منتشر می کنم.  وقتی تعهد انتشار را به خودم می دهم این کار را بهتر و دقیق تر انجام می دهم. می خواهم نوشته هایم قویتر شود پس باید تمرین کنم و نوشتن را بهتر یاد بگیرم.

من قدم اول را برداشتم قدمهای بعدی را به خداوندمی سپارم.

ماجرای جالب امروز صبح، روزم با نوشتن صفحات صبحگاهی آغاز شد. و در صفحات صبحگاهی هم آزادم هر چیزی که دوست دارم برایم اتفاق بیوفتد را بنویسم البته با سپاسگزاری شروع می کنم.

نشانه ها

اما چیز مهمی که امروز نظرم را جلب کرد این بود که که نشانه ها مرا به یک اگاهی جالب که همیشه ازش غافل بودم هدایت کردند و از دهان چند نفر و به گونه های مختلفت خداوند با من حرف زد و پاسخ سوالم را داد.

در مورد شهود و درک ان بیشتر می خواهم بدانم بعد از مرجع کاملی مثل قران همیشه به سایت استادم عباسمنش سر می زنم و اگاهی های این استاد را را میپذیرم و کاملن با روحیات من سازگار است و بعد از سالها جواب سوالاتم را اینجا دریافت کردم.

 استاد مسیر دیگری از خدا شناسی را نشانم داد مرزی از خودشناسی و خداشناسی را درک کردم که انتهایی براش نیست و از این هدایت، خدا را هزاران بار سپاسگزارم.

 سوال که داشته باشی به وقتش جواب را دریافت می کنی.

استاد امروز فایل جدید گذاشته بود. و در مورد اینکه هر حرفی و توصیه ای به دیگران دارید  اول خودت عمل کنده به حرفت باش وآن را در زندگیت پیاده کن، نتایجش را ببین بعد به دیگران توصیه کن.

این جملات من را به فکر فرو بود به خودم و زندگی گذشته ام نگاه کردم.

من درگذشته لب و دهن بودم. همیشه راهکارها و حرفهایی برای دیگران در شرایط مختلف داشتم. نصیحتهای دلسوزانه  که خودم حاضر نبودم اجرایشان کنم. خوب حرف می زدم و از اینکه دیگران به من بگویند چقد تو فهمیده و باشعوری لذت می بردم. همین مرا اغنا می کرد.

 عمر چهل ساله به همین منوال گذشت و آنقدر از جهان سیلی خوردم. و به قعر چاه افتادم تا دنبال راه نجاتی گشتم. به خودم و رفتارهایی که هیچ پیشرفتی را در زندگیم حاصل نمی کرد عمیقتر شدم

از توصیه های بدون نتیجه دست کشیدم سعی کردم عمل کننده به نظریاتم باشم. تا نتایج خودش پدیدار شود.

نتایج

من یک سال رژیم لاغری گرفتم. بعد از مدت کوتاهی چنان تغییر کردم که هر کجا می رفتم نمی شناختنم و ازمن می پرسیدند چکار کردی و آدمهایی که مدت طولانی رژیم گرفته بودند و نتیجه ای ندیده بودند.مشتاقانه ازمن می خواستند که در مورد این رژیم حرف بزنم. من الگوی تلاش و اراده شده بودم. چون نتایج من با بقیه حرف می زند.  باید اجازه دهیم که نتایج مان حرف بزنند.

 این فایل استاد را هدایتی از سمت خداوند دانستم برای نوشتن و تحقیق در مورد شهود. نشانه ی اول

 مطالبی را که می نوشتم  بیشتر  برای دیگران بود. این پیام را گرفتم که مطالبی که می نویسی اول برای آگاهی دادن به خودت باشد درک خودت را بالا ببر و سعی کن انها را در زندگیت پیاده کنی و نتیجه خودش نمود بیرونی پیدا می کند.

 سعی کن چیزی را بنویسی که ازش استفاده می کنی.

 بعد گذشت ساعتی دوباره توی سایت آمدم و این بار نشانه های روزم را باز کردم دوباره فایل دیگری آمد که همان موضوع را تایید می کرد که خودت عمل کنند به گفته هایت باش با عملکردتت حرف بزن. این هم نشانه ی دوم.

گذشت ساعت 6 وبینار شاهین کلانتری بود و داشتم به حرفهایش گوش می کردم اونم گفت اگر می خواهی نویسنده خوب باشی  باید عمل کننده به نوشته هایت باشی باید همیشه در حال نوشتن باشی و این نوشته های زیاد نثر تو را قوی می کنند.

 یک نویسنده اگر تمرین زیاد نوشتن نکند قلم خشکی خواهد داشت هر چقد هم که معروف باشد.

 کار یک نویسنده نوشتن و نوشتن است و خودت به عنوان یک نویسنده باید تمرین نوشتن جزء عادات روزانه تو باشد. این در نتایج تو پدیدار خواهد شد.  این نتایج هستند که با دیگران حرف می زنند اگر من زیاد بنویسم و با قلم راحت شوم قلمم روان می شود و این روانی نثر، در نوشته هایم ظاهر می شود و این نوشته هایم هستند که با دیگران حرف می زند. و شخصیت من را می سازند و به دیگران معرفی می کنند.

نکته ی جالب این دریافتها این بود که خودم عمل کننده به گفته هایم باشم خودم به دنبال عمل کنندگی باشم و عمیقن آنها را درک کنم. این هم نشانه ی سوم.

و امروز با این نشانه ها فهمیدم که در مدار درست هدایت هستم و برای نوشتن و درک عمیق تر باید به هدایت هایی که می شوم دقت کنم. تا شهود جزئ از زندگیم شود.

به قول انیشتن می خواهم فکر خداوند را بخوانم.

به اشتراک بگذارید
پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *